Vyberte stránku

Chcete si změnit život

a stát se úspěšnými

Podnikatelská akademie je životní výzva

Vedu lidi formou praxe či stáže ke zdokonalování podstatných dovedností, které posunou jejich kariéru ať už při podnikání nebo v jakémkoliv jiném oboru.

Proč mě podnikání naplňuje?

Od života jsem vždy chtěl něco více, než co mi mohla přinést vysoká škola. Proto, když jsem dostal příležitost podnikat, neváhal jsem. Od té doby jsem získal velký přehled v oboru financí, pomáhám klientům bohatnout a dávám stejnou životní příležitost dalším lidem, kteří to v životě někam chtějí dotáhnout.

01

Získejte důležité dovednosti

Ať už bojujete s time-managementem, vůlí nebo disciplínou v každodenních situacích, ve světě podnikatelů tyto dovednosti hned zdokonalíte. 

02

Naučte se prezentovat

Trpíte trémou, když máte vést prezentaci před větším publikem nebo vám setkání s cizími lidmi přináší úzkost? Se mnou a s trochou cviku s těmito problémy zatočíte. 

03

Pracujte se svými kontakty

Kolikrát vám už v životě pomohl kamarád nebo nějaký známý? Naučím vás, jak udržovat vztah se svými známými a mít přehled o tom, co dělají a jakými dovednostmi disponují, protože nikdy nevíte, kdy se vám to může hodit.

04

Prodejte se

Zdravé sebevědomí je pro úspěch klíčovou přísadou. Naučte se prodat nejen v reálném životě, ale také v online světě. Buďte respektováni za své znalosti a dovednosti.

05

Staňte se leaderem

Efektivní komunikace a schopnost vést tým spolupracovníků včetně jeho motivace je jedna z měkkých dovedností, která se v dnešním světě rozhodně hodí. 

Na nic nečekejte a připravte se na svou budoucnost už

 

dnes!

Zvu vás na kávu, kde se blíže poznáme a probereme vaše životní plány. A pokud vám bude vyhovovat styl mé práce, pomůžu vám splnit si své sny díky komplexnímu řešení vašich financí.