Vyberte stránku

O mně

MOU PRIORITOU JE ZABEZPEČENÍ KLIENTŮ

Jsem rád, že se dnes mohu zařadit k lidem, které jejich práce naplňuje. Co dělám, vnímám jako své poslání. Neustálý rozvoj, vzdělání, práce s lidmi i její smysl mi každodenně dodává energii pokračovat a dostat se mezi ty nejlepší v oboru.

Baví mě pomáhat druhým lidem v cestě za jejich sny – ať už se jedná o mé klienty, kterým pomáhám správným plánováním financí, nebo o mé spolupracovníky v jejich růstu a zdokonalování klíčových dovedností na cestě v podnikání.

Sám jsem byl totiž jednoho dne ve fázi, kdy jsem se rozhodoval, co bych chtěl v životě vlastně dělat. Věděl jsem ovšem jedno, tedy že chci v životě něco dokázat. Zaujala mě proto myšlenka podnikání, kdy si mohu podle sebe ovlivňovat všechen svůj čas i aktivity, kterým budu věnovat svou pozornost.

Navíc myšlenka podnikání ve financích pro mě dnes znamená fakt, že opravdu vidím jasné výsledky své práce a především mohu pozitivně zlepšovat finanční situaci i myšlení lidí.

Jaké služby poskytuji?

Poskytuji nadstandardní služby v oblasti financí a finančního plánování. Mé know-how je přesně to, co vám pomůže mít ve svém životě více peněz a přeměnit své sny v realitu.

Ochrana příjmů

Abyste měli svůj příjem vždy pod kontrolou a v případě neočekávaných zdravotních komplikací nemuseli řešit existenční potíže.

Tvorba rezerv

Nepočítejte už každou korunu. Odkládejte, zhodnocujte a mějte finanční prostředky na své cíle. Zažijte pocit finanční svobody.

Financování bydlení

Opravdu vám vaše banka nabídne ty nejlepší podmínky? Nepřeplácejte na standardních hypotékách, řešte to JINAK.

Příprava na stáří

Myslíte si, že se o vás stát ve stáří postará? Vezměte to do svých rukou a užijte si penzi, kterou vám budou závidět.

Spoření pro děti

Chcete svým dětem dopřát kvalitní vzdělání a pohodový start do života? Začněte s přípravou už nyní.

Zajištění majetku

Vlastníte majetek? Auto ani nemovitosti nejsou levná záležitost, proto se vyplatí být připraven pro všechny případy.

CO ZNAMENÁ TITUL PFP?

Tento titul dokazuje složení evropsky certifikované zkoušky, která prověřuje nadstandardní úroveň vzdělání v oblasti financí a finančního plánování. To mým klientům zaručuje komplexní a profesionální přístup k jejich osobním financím.

Chcete se dozvědět více?

Přečtěte si některé z článků na mém blogu, které jsou plné užitelných informací a tipů, jak lépe pracovat se svými financemi.

Aktiva vs. pasiva – pozor, kam dáváte své peníze

Asi většině lidí by se líbilo mít pod palcem majetek, který by jim následně vydělával na jejich výdaje. Jen si to představte – vše, nebo alespoň část věcí, které si pořídíte, zaplatíte z příjmu, pro který jste nemuseli odpracovat ani hodinu. Jak se k takovému majetku...

Na nic nečekejte a připravte se na svou budoucnost už

 

dnes!

Zvu vás na kávu, kde se blíže poznáme a probereme vaše životní plány. A pokud vám bude vyhovovat styl mé práce, pomůžu vám splnit si své sny díky komplexnímu řešení vašich financí.