Vyberte stránku

O mně

MOU PRIORITOU JE dokázat něco velkého

Podnikat v oblasti financí jsem začal již během vysoké školy v roce 2018. Vnímal jsem, že samotné studium je pro  málo a potřeboval jsem dělat něco více. Už tehdy jsem chtěl dělat činnost, která mi dává smysl a u které vidím konkrétní výsledky. Vysokou školu jsem následně vystudoval i s navazujícím magisterským studiem. Zejména proto, abych lidem ukázal, že lze úspěšné podnikat a během toho studovat vysokou školu.

Jsem rád, že se dnes mohu zařadit k lidem, které jejich práce naplňuje. Co dělám, vnímám jako své poslání. Neustálý rozvoj, vzdělání, práce s lidmi i její smysl mi každodenně dodává energii pokračovat a dostat se mezi ty nejlepší v oboru.

Baví mě pomáhat druhým lidem v cestě za jejich sny – ať už se jedná o mé klienty, kterým pomáhám správným plánováním financí, nebo o mé spolupracovníky v jejich růstu a zdokonalování klíčových dovedností na cestě v podnikání.

Navíc myšlenka podnikání ve financích pro mě dnes znamená fakt, že opravdu vidím jasné výsledky své práce a především mohu pozitivně zlepšovat finanční situaci i myšlení lidí.

 

Jaké služby poskytuji?

Poskytuji nadstandardní služby v oblasti financí a finančního plánování. Mé know-how je přesně to, co vám pomůže mít ve svém životě více peněz a přeměnit své sny v realitu.

Ochrana příjmů

Abyste měli svůj příjem vždy pod kontrolou a v případě neočekávaných zdravotních komplikací nemuseli řešit existenční potíže.

Tvorba rezerv

Nepočítejte už každou korunu. Odkládejte, zhodnocujte a mějte finanční prostředky na své cíle. Zažijte pocit finanční svobody.

Financování bydlení

Opravdu vám vaše banka nabídne ty nejlepší podmínky? Nepřeplácejte na standardních hypotékách, řešte to JINAK.

Příprava na stáří

Myslíte si, že se o vás stát ve stáří postará? Vezměte to do svých rukou a užijte si penzi, kterou vám budou závidět.

Spoření pro děti

Chcete svým dětem dopřát kvalitní vzdělání a pohodový start do života? Začněte s přípravou už nyní.

Zajištění majetku

Vlastníte majetek? Auto ani nemovitosti nejsou levná záležitost, proto se vyplatí být připraven pro všechny případy.

CO ZNAMENÁ TITUL PFP?

Tento titul dokazuje složení evropsky certifikované zkoušky, která prověřuje nadstandardní úroveň vzdělání v oblasti financí a finančního plánování. To mým klientům zaručuje komplexní a profesionální přístup k jejich osobním financím.

Volný čas? Chci být co nejvíce aktivní

Ve svém životě potřebuji pořádnou dávku sportu. A je jedno, jestli se jedná o florbal nebo maraton. Pohyb mi dodává energii, abych se mohl denně věnovat rozvoji vlastnímu i svého týmu. Být stále lepším člověkem je mým motorem k tomu, abych dokázal svou práci dělat dobře – dělat z lidí kolem sebe bohaté a úspěšné.

Mým koníčkem jsou také již od malička moderní společenské deskové hry. Párkrát se mi dokonce poštěstilo získat první místo na mistrovství České republiky. Jednou jsem se dokonce dokázal dostat na mistrovství světa. Za tuto zkušenost jsem velmi vděčný. Chuť hrát si mi zůstává do dospělosti. Vnímám, že život je taková velká hra. Měli bychom si tu hru tedy trochu zpříjemnit. Proto také podnikám, jelikož podnikání mi umožňuje si zahrát vše přesně podle sebe.

 

 

zajímá vás cokoliv dalšího?

Neváhejte se ozvat. Moc rád poznám nového člověka, zodpovím veškeré otázky

a nechám se od Vás inspirovat.

Na nic nečekejte a připravte se na svou budoucnost už

 

dnes!

Zvu vás na kávu, kde se blíže poznáme a probereme vaše životní plány. A pokud vám bude vyhovovat styl mé práce, pomůžu vám splnit si své sny díky komplexnímu řešení vašich financí.